ÚLTIMES NOTÍCIES

INFORMACIÓ

SOCIS I COL·LABORADORS

MULTIMÈDIA

dilluns, 24 d’octubre del 2016

III GALA DELS PREMIS SO DE LA PLANA


Seguint amb els actes d’aquest intens any musical,  i emmarcat per la Federació de Societats Musicals de la Comunitat Valenciana, el  passat dia 22 d’octubre es va celebrar  en el Restaurant “Tere II” en Torreblanca, la 3ª Gala dels Premis “So de la Plana”, on les bandes de la comarca de la Plana Alta de Castelló van retre homenatge als músics que han acabat estudis musicals, i a membres de les associacions que per diferents motius s’han guanyat un merescut reconeixement. A banda també es van atorgar diferents premis a l’Ajuntament de Vall d’Alba, al periòdic “Mediterraneo” i a Iberdrola, pel seu suport a les bandes de música.


En la nostra associació, aquest any hem decidit donar-li un sincer i merescut homenatge,  José Manuel Renau,  que ha sigut abanderat de la banda durant moltíssims anys, i a part, ha ajudat molts anys, i ho segueix fent de manera altruista amb tot el que li és possible, i amb la seva càmera, ha creat un arxiu envejable de documents gràfics que formaran part de la història de la nostra associació.


Us deixem algunes fotos de l’acte.Publica un comentari a l'entrada

 
Copyright © 2018 A.C. "Amics de la Música"
Powered byAmics de la Música